iMyfone Umate Pro 5.6.0.3 Multilingual » ExSite PREMIUM
iMyfone Umate Pro 5.6.0.3 Multilingual
iMyfone Umate Pro 5.6.0.3 Multilingual
iMyfone Umate Pro 5.6.0.3 Multilingual | 35 Mb

przekazuje umysłu użyteczne rozwiązanie o oprogramowanie, które pozwala usunąć niepotrzebne pliki z iPhone lub kompletne czyszczenie, a także usuniętych plików nie można odzyskać. Bardzo prosty w obsłudze i posiada intuicyjny interfejs użytkownika


przyjazny dla Początkujących czyszczenie narzędzi
nie ma gwarancji, że potencjalni użytkownicy wiedzą o tych rodzajach zastosowania, jak miło widzieć, że przekazuje umysłu było wyraźnie zaprojektowana, aby głowa.
Większość operacji można wykonać za pomocą kilku kliknięć, ale nie ma skomplikowanej konfiguracji należy. Program poprowadzi cię przez cały proces, więc nie powinno się rozprzestrzeniać na podstawowe pytania.
Potężna aplikacja, która może pomóc usunąć dane na urządzeniu z systemem iOS
przekazuje umysłu Pro oferuje różne moduły, z których każdy jest przeznaczony do wykonywania określonej funkcji i mogą być znalezione w praktyce bocznym.
W "1-click" wydanie funkcja, która pozwala na skanowanie niepotrzebnych plików i danych tymczasowych, a zdjęcia ogromne wielkości plików, aplikacji. Po zakończeniu skanowania, można dokładnie określić, które pliki powinny zostać usunięte.
Upewnij się, że usunięte pliki nie mogą zostać przywrócone
oprócz usuwania zbędnych danych na twoim urządzeniu iOS, aplikacja posiada również możliwość nadpisać te pliki, aby upewnić się, że nie może on być przywrócony i dostępny dla innych. Funkcja ta jest szczególnie przydatna, jeśli chcesz sprzedać urządzenie, a także pragnienie, aby zapewnić przyszły właściciel może odzyskać skasowane pliki.
Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, przekazuje umysłu Pro to potężne, łatwe w użyciu aplikacja, która pomoże ci usunąć niepotrzebne pliki na urządzeniu z systemem iOS, aby zapobiec usunięte dane z powrotem do wykonania kompletnego czyszczenia. To intuicyjny interfejs dla początkujących w
.Cztery tryby usuwania danych na zawsze bezpiecznie iphone gumka informacji
przekazuje oferuje cztery tryby usuwania, aby wybrać z, można wybrać tryb kasowania w zależności od potrzeb.
1-Kliknij na "Oczyszczanie dysku"
do usuwania niepotrzebnych plików, plików tymczasowych, kompresja i usuwanie zdjęć aby usunąć duże pliki, zarządzać aplikacjami za pomocą jednego kliknięcia, i zwolnij swojego urządzenia iOS, urządzenie wykonuje optymalną prędkość.
Usunąć wszystkie dane
do usuwania plików danych, w pełni można zrobić opcję fabrycznych reset. Ale reset do ustawień fabrycznych nie na tyle, aby usunąć wszystkie dane na zawsze. niszczyciel dane przekazuje iPhone może łatwo zrobić pracę.
Usuniętych plików
normalny, usunięte pliki mogą być łatwo przywrócone. przekazuje umysłu Pro pokazuje, muszą być usunięte, usunięcie plików bez możliwości przywrócenia.
Wyczyść prywatne dane
upewnij się, że dane osobowe na iPhone został całkowicie usunięty, to iPhone gumka informacji, niszczy swoje dane osobowe na 100% bez możliwości odzyskania danych, zapewnienie bezpieczeństwa moich danych osobowych
.Przeglądanie i wybiórczo usunąć pliki osobiste
$ $ program skanuje twój cd-rom, a następnie pokaż pliki, które zostały usunięte istniejące pliki osobiste na iPhone, iPad i iPod. Możesz wyświetlić i wybrać elementy, które chcesz usunąć!!!
- Znaleźć i usunąć ukryte pliki, które zostały usunięte
- przeglądania, a następnie dokładne pliki, że oni na zawsze
, aby całkowicie usunąć dane w 100% nie do odzyskania
przekazuje umysłu Pro daje możliwość sprawdzenia, na urządzeniu iOS, upewnij się, że pliki i dane osobowe w pełni usunięte, nie podlegają zwrotowi.
- Dane są prywatne i niepoprawnym 100%
- usunąć przekazuje dane nie mogą być przywrócone za pomocą dowolnego narzędzia do naprawy
system operacyjny: Windows 10/8/7
procesor: 1 Ghz (32-lub 64-bitowa) lub przewyższa
na dysku twardym: 200 MB i powyżej miejsca
pamięć ram: 512 Mb lub więcej
-

DOWNLOAD
filejokerPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 9  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

(SC2016 Autumn) [いもむや本舗 - Singleton (あずまゆき)] 洋菓子店の甘い誘惑 (オリジナル).zip | The Hitchhiker's Guide To The Galaxy 2005 BD1080P X264 AAC EnglishMandarin CHS-ENG 52movieba 24 minutes | Craig Gillespie