Outertech Cacheman 10.60.0 DC 12.02.2019 Multilingual » ExSite PREMIUM
Outertech Cacheman 10.60.0 DC 12.02.2019 Multilingual
Outertech Cacheman 10.60.0 DC 12.02.2019 Multilingual
Outertech Cacheman 10.60.0 DC 12.02.2019 Multilingual | 7 Mb

Cache-to oprogramowanie dla Windows przeznaczony jest do przyspieszenia komputera, optymalizując kilka skrzynek, zarządzanie pamięcią RAM, i precyzyjną kontrolę wielu parametrów systemu. Automatyczna optymalizacja sprawia, że nadaje się dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników, ale również mocno i dość powszechnie komputerowych ekspertów


tworzenie kopii zapasowej ustawień upewnij się, że wszystkie niestandardowe modyfikacje mogą być odwrócone za pomocą jednego kliknięcia.
Cache zarządzania pamięcią na następny poziom. Można określić, które aplikacje największe znaczenie. Gdy system jest uruchomiony z pamięci podręcznej RAM, to odbierze nieużywane programy i daje najważniejsze. To drastyczna poprawa domyślnie zarządzanie pamięcią w Windows. Można również ograniczyć ilość pamięci ram pewną aplikacja może użyć.
Cache automatyczna optymalizacja jednym kliknięciem funkcji, która będzie sprawdzić swój system automatycznie stosuje optymalne ustawienia i poprawek systemu, w celu zwiększenia wydajności i stabilności. Ponadto, komputer nadaje się pod konkretne zadanie opcji indywidualnej automatycznej optymalizacji profili, jak "komputer do gier" lub "serwer sieciowy".
W Windows 10, 8.1, 7, Vista i XP (32-lub 64-bitowa)
-

DOWNLOAD
filejokerPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 15  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Claymore | 1x943 Acacias 38 | Still season 04 episode 12