Athentech Perfectly Clear Complete 3.6.3.1449 » ExSite PREMIUM
Athentech Perfectly Clear Complete 3.6.3.1449
Athentech Perfectly Clear Complete 3.6.3.1449
Athentech Perfectly Clear Complete 3.6.3.1449 (x64) | 88.5 Mb

Wbudowany precyzyjny. Gotowa piękno. Przede wszystkim, chcę, aby uzyskać najlepsze zdjęcia. Ale co, jeśli można lepiej zdjęcia szybciej? Jest zupełnie jasne, że opanował nauką inteligentne korekcji obrazu - tworzenie wysokiej jakości zdjęć w rekordowym czasie, tak, że wracamy do tego, że oni naprawdę się kochają w jak najkrótszym czasie


spędzać mniej czasu przed komputerem.
Jasne jest, że będziesz mieć wyniki szybciej, więc można spędzić więcej czasu za kamerą, mniej czasu przed komputerem. Skorzystać z inteligentnej analizy wideo, aby dowiedzieć się właściwego wiele automatycznie błędów aparatu. Ponadto, można szybko dodać swoje ulubione wykończenie kontakt z stylowy wygląd.
Aby w pełni wziąć na siebie.
Ustawienia, tylko punkt wyjścia. Łatwo się rozprowadza, tylko niezbędne korekty do idealnego obrazu. Wykorzystując silną ostrość, lub zmniejszenia poziomu hałasu, który idzie za granice tego, co inne narzędzia można odkryć nowy styl. Miej oko na kolor, ekspozycji dynamicznej, histogramu, aby kontrolować swoje oddziaływania koloru granic.
Doświadczenie użytkownika.
Każdy fotograf jest inny, więc zupełnie jasne. Dostosowanie interfejsu pozwala schować narzędzia, nie muszą pracować, co pozwala ci skupić się na obrazie. Ponadto, można utworzyć i zarządzać własne presety, które mogą dostosować się do każdego zdjęcia.
Dlaczego zmieniać pracę?
Zamiast tego, aby przenieść całą bibliotekę zdjęć, lub zmiany pracy, i istniejący proces roboczy lepiej. Wspieramy kilka platform, z więcej wkrótce. Potężny przetwarzania wsadowego, a nie ponad 30 poprawek za pomocą jednego kliknięcia, dołożymy wszelkich starań, aby być najlepszym.
Co to jest korekcja obrazu nauki.
Tworzenie wielokrotnie nagradzana technologia była ponad dziesięciu lat badań i rozwoju, opatentowanych procesów i kilkunastu unikalnych algorytmów. Mamy pęknięty kod korekcji każdego piksela osobno. Dowód na zdjęciu.
- Dla Windows 7, 8 lub 10 (64-bitowy system operacyjny, lub aplikacji hosta)
- photoshop dla CS5, CS6 lub kreatywne chmury -
- photoshop elementy 13,14,15
- Corel лакокрасочный hala o Х6, X7, X8, Х9
- 4 GB pamięci ram lub więcej
-

DOWNLOAD
filejokerPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 7  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

OK K.O.! | All the Villainy | Cartoon Network | Apna Time Aayega(Present by Raj & Dance Group) | Batman: Mala Sangre