Joyoshare Screen Recorder 2.0.0.23 » ExSite PREMIUM
Joyoshare Screen Recorder 2.0.0.23
Joyoshare Screen Recorder 2.0.0.23
Joyoshare Screen Recorder 2.0.0.23 | 18.7 Mb

Joyoshare ekranie urządzenia na Windows dobrze zaprojektowane, łatwe w użyciu narzędzie do nagrywania ekranu, która pomoże ci nagrywać pulpit audio lub wideo pracy w jakości sprzętu. Dzięki bardziej zaawansowanym ekranem technologii przechwytywania przyjęte Joyoshare ekran rejestratora można nagrać obszar ekranu, filmy online, edukacja, wideo, przechwytywanie gry, nagrywać muzykę, zdjęcia pulpitu, itp


łatwo.
Nagrywać i zapisywać dowolne wideo do dowolnego formatu wyświetlania i urządzeniem
niż kompletne narzędzie do przechwytywania wideo, Joyoshare rejestrator ekranu sprawia, że łatwo dla ciebie, aby nagrywać wszystkie gry planszowe działalności, jak chcesz. Jest kompatybilny z nagrywania na ekranie, włączając w to siebie manifestację, konferencji, czat, seminaria, podcasty, gry wideo, streaming wideo, rozmowy przez Skype, filmy, kamery itp. pełna regulacja ekranu rozmiar ekranu, lub zestaw standardowej rozdzielczości dźwięk w tym samym czasie. Ponadto, pozwala ona zapisywać nagrania audio, wideo, HD, MP4, Avi i FLV, SWF, wmv, pliki MKV, MOV i innych popularnych formatów, a także popularnych urządzeń, takich jak iPhone, Android i Xbox, smart TV itp. bez utraty jakości, tak, że można łatwo wymieniać się nagraniami z innymi za darmo.
Niezależnych audio recorder do nagrywania dźwięku z komputera
w dodatku do nagrywania wideo z ekranu, Joyoshare urządzenia jest również idealnym rejestrator audio, który umożliwia nagrywanie dźwięku w komputerze, takie jak system audio, mikrofon głos, strumieniowego przesyłania muzyki, radia online, gry, muzykę itp. Wbudowany audio kodowania audio nagrania są zapisywane jako pliki MP3, AAC, WAV, AAC i formatów M4A, m4b w formatach. Uderzając w niewoli, można swobodnie dostosować ścieżkę dźwiękową poprzez edycję tagów ID3, w tym tytuł, album, ilość, itp.
Dziennik aktywności na ekranie, elastycznej konfiguracji
do tworzenia wpisów Programowanie wyposażone w doskonałe nagrania optymalizator, Joyoshare ekranie swojego urządzenia z systemem Windows oferuje elastyczne opcje dla ustawienia nagrywania ekranie, tak, jak chcesz. Nie można po prostu rozwiązać, aby nagrać wideo lub audio bez systemu dźwięku lub mikrofonu, ale zrzuty ekranu podczas nagrywania. Co sprawia, że ten wideo-nagrania godne uwagi jest to, że pozwala na tworzenie zaplanowane zadania nagrywania czas rozpoczęcia, Czas zakończenia, więc nie musisz siedzieć przed komputerem, gdy przechwytywanie ekranu. Ponadto, można zrobić film jeszcze bardziej fantastyczne, zaznaczył, że ruch kursora, a następnie kliknij na niego.
Okna 10/8/7/Vista/XP
-

DOWNLOAD
filejokerPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 9  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Desperate Housewives | Strategie | Neds ultimativer Schulwahnsinn